
Připravte si plech vyložený pečícím papírem. Omyjte jahody, odkrojte zelené lístky a všechny jahody prokrojte podélně na polovinu. Pomocí párátka k sobě vždy obě poloviny jahody připojte tak, aby vytvořili tvar srdce.
Do mísy vložte bílou čokoládu a v mikrovlnné troubě nechte rozpustit po 30 vteřinových intervalech, mezi kterými vždy promíchejte. Stejně tak v druhé míse rozpusťte hořkou čokoládu.
5 jahodových srdcí namočte a celé obalte v bílé čokoládě pomocí vidličky a umístěte na připravený plech. Zbylých 5 jahodových srdcí namočte stejným způsobem do hořké čokolády a přidejte na plech. Vložte na 15-30 minut do lednice, aby čokoláda ztuhla.
Opatrně vyjměte ze srdíček párátka. Zbylou rozpuštěnou čokoládu nalijte do cukrářského pytlíku s úzkým zakončením, či obyčejného sáčku s prostřiženým koncem, a ozdobte jahodová srdíčka. Některá postříkejte bílou čokoládou, některá hořkou a některá ozdobte červenou polevou. Nechte v lednici ztuhnout dalších 15 minut a můžete podávat. Dobrou chuť. :)