Podmínky uživání

Pro tvůrce portálu www.carujeme.cz je nejvyšší prioritou seriózní jednání. Klademe velký důraz na ochranu osobních údajů a spokojenost uživatelů. Veškeré funkce portálu jsou zdarma. K jejich plnému využívání je nutná pouze registrace.

1. Registrace

1.1 – Veškeré údaje získané od uživatelů budou užity výhradně pro vnitřní potřebu portálu a nebudou poskytnuty žádným třetím osobám.

1.2 – Emailové adresy ani jiné osobní údaje nebudou poskytnuty žádné společnosti pro rozesílání nevyžádané pošty, či jiné reklamní nebo obchodní sdělení.

1.3 – Registrací souhlasíte s uveřejněním vaší přezdívky na portálu www.carujeme.cz.

2. Nahrání receptu

2.1 – Přidáním receptu souhlasíte s uveřejněním receptu i fotografie, Vašeho uživatelského jména a v případě vyplnění i křestního jména a příjmení jako autora receptu.

2.2 – V případě, že součástí receptu je fotografie, souhlasíte s přidáním vodoznaku v podobě loga portálu www.crujeme.cz a uživatelského jména autora receptu.

2.3 – Přidáním receptu souhlasíte, že recept bude přidán do vašeho osobního profilu, kde bude přístupný ostatním uživatelům.
2.4 – Hlavní fotografie k receptu musí být fotografie výsledného hotového jídla. Doplňující fotografie poté mohou být například postup při vaření, suroviny, fotopostup atd.

  1. 5 – Je zakázáno nahrávání fotografií receptů, pokud nejste jejich autorem. Vyhrazujeme si právo smazat recepty, které obsahují neautorské fotografie.
  2. 6 – Je zakázáno vkládat fotografie s monogramem a jakoukoliv formu reklamy, propagace bez souhlasu redakce (redakce@carujeme.cz). Vyhrazujeme si právo takovéhoto uživatele smazat, či uživatelem nahrané recepty.
  3. 7 – Přidáním receptu souhlasíte, že se recept a autor může automaticky stát účastníkem soutěže, organizované provozovatelem carujeme.cz.
  4. 8 – Přidáním receptu souhlasíte s korekturou a úpravou textu provozovatelem carujeme.cz.

3. Ostatní

3.1 – Provozovatelé stránek neručí za žádné škody vzniklé používám portálu nebo při vaření receptů. Nenesou také zodpovědnost za recepty uveřejněné na stránkách, ani za gramatické či jiné chyby. Dále neručí za škody způsobené kliknutím na jakýkoli odkaz vedoucí na jakoukoli stránku.

3.2 – Provozovatelé stránek si vyhrazují právo nepřidat jakýkoli recept, smazat již přidané recepty, smazat nevhodné komentáře, příspěvky v diskusi a uživatelské účty bez písemného upozornění.

3.3 – Žádné údaje vyplněné uživatelem nesmí porušovat zákony ČR, nesmí obsahovat vulgární výrazy, reklamu a výrazy propagující rasismus nebo pornografii.

3.4 – Provozovatelé stránek neručí za porušování autorských práv při přidávání receptů uživateli.

3.5 – Provozovatelé mohou využít veškerý obsah stránek včetně receptů a fotografií k propagaci portálu, zajistit tištěné verze a dále je šířit.

Porušení podmínek může vést k písemnému upozornění, popřípadě zrušení účtu.