fbpx

10 nejlepších receptů na vánoční cukroví

Hledáte nové nápady a recepty na letošní vánoční cukroví? Vybrali jsme 10 nejlepších receptů na cukroví z celého našeho webu. :) Na konci článku máte ještě malé překvapení.

10 nejlepších receptů na cukroví

 

Snadné lahodné karamely s čokoládou a mandlemi

Neskutečně jednoduchý, ale zato výborný karamel, jehož přípravu si hned zapamatujete a vyrobit ho můžete téměř kdykoliv. Politý čokoládou a posypaný mandlemi. Mňam. Recept zde

HomemadeEnglishToffee3

Krémové kostičky s pistáciemi a brusinkami

Za 20 minut máte 64 úžasných, mléčných kostiček plných pistácií, brusinek a pomerančové kůry. Jsou krásně měkké, vláčné a plné chuti.

RU228797.jpg.rendition.largest

Nepečené fitness kuličky s kokosem a mandlemi

Tyto kuličky jsou skvělé cukroví i svačina na cesty. Plné proteinů, vlákniny a zdravých tuků. Nejsou slazené rafinovaným cukrem jako výrobky z obchodů, hlavní roli mají zdravé ovesné vločky, kokos a chia semínka a poskytují spoustu prostoru pro vlastní experimentování. Recept zde

RawAlmondEnergyBites-850x400

Sušenkoví medvídci, kteří objímají oříšky

Recept sdílelo 14 500 čtenářů!
Maa Tamagosan, Japonka, která ve Francii studovala gastronomii vytvořila sušenky, které jsou snad příliš roztomilé na to, aby se jen snědly. Její sušenky vypadají jako malí medvídci držící libovolné oříšky. Recept zde.

recept-na-sušenkové-medvídky-objímající-sušenky

Kokosové Bounty kuličky ze 3 ingrediencí

Recept sdílelo 11 300 čtenářů!

Velmi snadný a rychlý recept na oblíbenou kokosovou cukrovinku naleznete zde.

bounty

Vrtulky s Nutellou

Velmi rychlý a snadný recept na vrtulky z listového těsto s čokoládou. Recept zde.

recept na vrtulky s nutellou

Velmi snadné banánovo-kokosové kuličky bez přidaného cukru

Kuličky jsou bez másla i přidaného cukru. Základem kuliček jsou banány, takže je toto ideální způsob, jak jednoduše zpracovat dozrávající banány. Recept zde.

banan-kokos

Sušenky ve tvaru motýlků

Tyto sušenky vypadají složitě, ale opak je pravdou – jsou velmi snadné. V tomto podrobném fotoreceptu vám ukážeme, jak na to.
Recept zde.

Sušenky-ve-tvaru-motýlků

4 recepty na nepečené fitness kuličky

Tyto kuličky mají základ v orientální kuchyni. Když jsem při studiích pracovala v jedné pražské indické restauraci, tak jsme se jich nemohla nabažit. Občas se stávalo, že při zavírání restaurace pár kousků tohoto úžasného dezertu zbylo a zaměstnanci si je pak nadšeně odnášeli domů. Ty chutě jsou vážně velmi vzácné. Kdo nevyzkouší, nepochopí.
Recept zde.

4-recepty-na-nepečené-fitness-kuličky

 

SLÍBENÝ BONUS

Domácí Baileys

Moje nejoblíbenější pití. Velmi doporučuji vyzkoušet. Nejlepší je, že si můžete sladkost a sílu nápoje přizpůsobit a mít tak dokonalý “tlamolep”.
Navíc když ho srovnám s cenou v obchodě? Uvařit ho je navíc naprostá hračka. A když do něj nepřidáte alkohol, tak jej máte i pro děti, kteří jsou z něj úplně nadšené. Recept zde.

recept-na-domácí-irish-cream

Mohlo by vás zajímat:
cukroví vánoce vánoční vánoční cukroví Cukroví Jaro Léto Podzim Vánoce Vegetariánské Zima

Hodnocení a komentáře

pro přidání komentáře