fbpx

13 kosmetických tipů jak využít polévkovou lžíci

Že lžíce patří jenom do kuchyně? Omyl! Garantujeme Vám, že po přečtení těchto nápadů si jednu lžíci přenesete do kosmetické taštičky! 🙂

13 kosmetických tipů jak využít polévkovou lžíci

1. Přesné linky

Obdivujete krásné kočičí oči na ostatních ženách, ale sama si tak přesné linky nakreslit nedokážete? Tak teď už ano. Použijte nejprve rukojeť lžíce k vytvoření špičky (zobáčku) kočičího oka, a poté použijte zakřivenou část ke spojení s podélnou linkou vedenou kolem řas.

53a06b66689a1_-_cos-06-makeup-hacks-de

2. Pryč s váčky pod očima

Trpíte každé ráno před zrcadlem, protože máte nateklá oční víčka nebo váčky pod očima? Zbavte se jich rychle pomocí lžíce. Dejte dvě lžíce přes noc do mrazáku a ráno je přiložte na postiženou oblast. Mírně přitlačte a masírujte kruhovými pohyby.

3. Čistá aplikace řasenky

Stává se Vám, že přetáhnete s řasenkou, nebo se Vám někdy obtiskne na víčko?  Vyhněte se těmto problémům tak, že při líčení přidržíte lžíci mezi řasami a očním víčkem nebo pod očima, a případné zbytky řasenky se tak zachytí na lžíci.

869081

4. Smyslně vykrojené rty

I přesto, že Vás příroda obdařila úzkými rovnými rty, můžete se na večírku pochlubit plnými rudými rty. Potřebujete jen lžíci, rtěnku a konturovací tužku. Lžíci přiložte k jedné polovině horního rtu, tak aby zakřivená část byla pod nosní dírkou, a obtáhněte konturovací tužkou. Stejný postup zopakujte na druhé straně. Rty naličte rtěnkou.

5. Opravte rozbité stíny (tvářenku, pudr,..)

Jestli se Vám rozdrobily v kabelce nové stíny, rozhodně je nevyhazujte! Rozdrťte je na prášek a přidejte do nich trochu desinfekce. Směs natlačte pomocí lžíce zpátky do originálního pouzdra a nechte vyschnout. Stíny budou znovu držet pohromadě!

53a06cd3a0ab3_-_cos-01-spoon-eyeshadow-new-de

6. Perfektně vytvarované obočí

Použijte zakřivenou část lžíce k perfektnímu tvaru obočí. Přiložte lžíci k obočí a okopírujte křivku tužkou na obočí.

869083

7. Natočte si řasy

Už není zapotřebí kleštiček. Lžíci zahřejte v ruce, teplem se totiž řasy lépe natočí. Poté přitlačte řasy ke křivce lžíce pomocí prstů.

53a06cd286625_-__cos-04-spoon-lashes-de

8. Méně viditelné modřiny

Udeřili jste se do ruky a netoužíte po obrovské modřině? Studenou lžící zatlačte proti modřině. Studená lžíce zabrání tomu, aby se do místa nahrnula krev, čímž modřina nebude tak viditelná.

9. Odstraňte pupínky

Lžíci zahřejte v horké vodě. Horkou lžíci jemně přitlačte na pupínek dokud lžíce nevychladne. Pozor – před přiložením na tvář zkuste lžíci na ruce, jestli není až příliš horká.

53a06cd44bf6a_-_cos-10-spoon-zit-de

10. Kontury tváře

Zvýrazněte své lícní kosti. Přiložte rukojeť lžíce k lícním kostem a vytvořte tak přesnou konturu na tváři.

53a06ccea84b8_-_cos-01-spoon-contour-de

11. Paleta laků na nehty

Milujete nápadité nehty a tvoříte na nich lakem hotové divy? Už nemusíte lak z lahviček dolovat, stačí, když si trochu laku nalejete do lžíce. Nevylije se, a je mnohem snadněji dosažitelný.

12. Mramorové nehty

 Do lžíce kápněte několik (alespoň 2) laky na nehty, a párátkem lehce promíchejte, aby se vytvořil mramorový efekt. Nehty pak po jednom lehce namočte do laku.

53a06ccd6e2b8_-_cos-01-marble-lead-xl

13. Konec laku zaschlému za nehty

Použijte platovou lžíci. Vršek zasuňte pod nehet a ten nalakujte. Zabráníte tak laku, aby se dostal pod nehet a špičku nijak nepřetáhnete.

53a06cd312628_-_cos-10-spoon-skin-de

Mohlo by vás zajímat:
tipy a triky Tipy a triky

Zdroj: http

Hodnocení a komentáře

pro přidání komentáře