fbpx

5 přírodních antibiotik, která vám mohou ušetřit cestu k lékaři

5 přírodních antibiotik

Spousta lehčích nemocí se dá vyléčit s dopomocí přírody. Pokud i vy neradi chodíte k doktorům, inspirujte se těmito pěti přírodními antibiotiky, která vám často mohou ušetřit nejednu cestu k lékaři. 🙂

1. Med

Med má přírodní antibiotické účinky. Potřením zranění či spáleniny medem lze úspěšně bojovat proti případným infekcím. Výborný je v čaji jako prevence proti různým nemocem.antibiotics-honey

2. Česnek

Kromě ve vaření, česnek lze využít jako přírodní antibiotikum. Výborně funguje jako lék na nachlazení, bolest v krku, či jako desinfekce zranění. Výborný je také jako prevence před chřipkami a obdobnými nemocemi. Je plný vitamínu C, který je již známý jako úspěšný lék na spousty různých onemocnění.

antiobiotics-garlic

3. Zázvor

Je využíván hlavně v čínské medicíně. Je velice účinný na zklidnění podrážděného žaludku a výborný na čaj.

antiobiotics-ginger

4. Echinacea neboli Třapatka

Echinacea je často užívána na léčbu infekcí a zranění. Posiluje imunitní systém, zkracuje délku nemoci na minimum. Pomocí echinacei se často úspěšně léčí ekzémy.

antibiotics-echinacea

5. Vitamín C

Vitamín C je nutnou součástí našeho každodenního stravování. Pomáhá při nemocech, bakteriálních infekcích a jako výborná prevence proti chřipkám a nachlazením.
antibiotics-vitamin-c

Mohlo by vás zajímat:
česnek med zázvor zdraví

Zdroj: www.hungryforchange.tv

Hodnocení a komentáře

pro přidání komentáře